Zobacz poniższe oferty pracy i dołącz do naszego niecodziennego zespołu.

Praca dla lekarza implantologa

Miejsce pracy: Katowice

Zakres obowiązków:

  • Przeprowadzanie badań pacjentów
  • Leczenie pacjentów wg najnowszych światowych standardów
  • Prowadzenie dokumentacji medycznej
  • Stałe podnoszenie własnych kwalifikacji

Wymagania:

  • Prawo do wykonywania zawodu stomatologa
  • Doświadczenie min. 3 lata we wszczepianiu implantów
  • Minimum 300 wszczepionych implantów
  • Umiejętność wykonywania trudnych zabiegów (All-on-4, odbudowa kości w prostych przypadkach, zabiegi śluzówkowe)
  • Dyspozycyjność min. 3 dni w tygodniu (najlepiej pełny etat)
  • Prawdziwa pasja do leczenia pacjentów
  • Ambitne plany życiowe
  • Dążenie do doskonałości
  • Otwartość, łatwość nawiązywania kontaktu
  • Umiejętność współpracy w zespole

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Nieograniczone możliwości rozwoju zawodowego
  • Zespół lekarzy chętny do dzielenia się swoim doświadczeniem
  • Wyjątkową atmosferę pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Nowoczesny i wygodny sprzęt
  • Pełną diagnostykę na miejscu

Zainteresowany/a ofertą? Wypełnij i wyślij krótki formularz znajdujący się w prawym górnym rogu lub wyślij CV i list motywacyjny na maila: rekrutacja@dentim.pl

Praca dla asystentki

  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych oraz chirurgicznych (praca na cztery ręce)
  • Przygotowywanie stanowiska pracy oraz dbanie o higienę gabinetu
  • Sterylizacja narzędzi i sprzętu
  • Uzupełnianie brakujących materiałów i instrumentów
  • Konserwacja sprzętu
  • Zamawianie materiałów dentystycznych
  • Współpraca z laboratorium techniki dentystycznej
  • Zarządzanie magazynem

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe – warunek konieczny
  • Mile widziane doświadczenie w branży stomatologicznej
  • Komunikatywność, sumienność, dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz zespołowej
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i umiejętność profesjonalnej obsługi pacjenta
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Opiekę mentora – odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora
  • System motywacyjny (umowa o pracę + premie)
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Rozwój i kształcenie w kierunku podnoszenia swoich kompetencji
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego i niemieckiego
  • Wyjazdy oraz imprezy integracyjne
  • Elastyczny czas pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Interesującą pracę w placówce o wysokim standardzie usług

Etapy rekrutacji:

  • Rozmowa kwalifikacyjna z managerem z informacją o proponowanych warunkach finansowych
  • Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem asystentek
  • Dzień próbny

Praca dla recepcjonistki

  • Telefoniczne rejestrowanie oraz informowanie pacjentów o usługach
  • Dokonywanie wpisów do terminarza, prowadzenie dokumentacji medycznej, informowanie o niej pacjentów i personel
  • Prowadzenie terminarza w formie elektronicznej
  • Obsługa bezpośrednia i telefoniczna pacjenta polskiego, niemieckiego i angielskiego
  • Obsługa recepcji
  • Obsługa call center
  • Dbanie o właściwy wizerunek firmy oraz wygląd recepcji
  • Bieżące prace administracyjne
  • Ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów, korespondencji i informacji w firmie
  • Współpraca z lekarzami i pozostałym personelem medycznym

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie
  • Dobra znajomość środowiska Ms Office
  • Dobra znajomość obsługi komputera
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację: bezpośrednia i telefoniczna obsługa pacjenta - warunek konieczny
  • Doświadczenie oraz znajomość branży stomatologicznej będzie dodatkowym atutem
  • Komunikatywność, pewność siebie
  • Punktualność, pogodne usposobienie
  • Dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Możliwość zdobycia ciekawych doświadczeń zawodowych
  • Bezpłatne kursy języka angielskiego oraz niemieckiego w ramach zatrudnienia
  • Opiekę mentora - odpowiedzi na wszelkie pytania i dobre wdrożenie w wykonywane obowiązki przez mentora
  • System motywacyjny (podstawa + prowizja)

  • Rozmowa telefoniczna sprawdzająca znajomość deklarowanego języka obcego
  • Rozmowa kwalifikacyjna z kierownikiem recepcji
  • Decyzja o zatrudnieniu

Zainteresowany/a ofertą? Wyślij CV i list motywacyjny na maila: rekrutacja@dentim.pl